הקתדרה למחול - קדמת הבמה - קרית אונו

הקתדרה למחול

בית הספר המקצועי למחול במרכז תפוח פיס. בקתדרה למחול של "קדמת הבמה", יוכל כל תלמיד לממש את הפוטנציאל שלו במגוון המסלולים והסגנונות הנלמדים. תלמידי בתי הספר ירקדו במסגרת מסלולים מובנים שיותאמו לרמה ולהתפתחות האישית שלהם בצורה הדרגתית. מסלולים אלו יאפשרו גמישות והתמקצעות בסגנונות המחול המועדפים להם, לצד שיעורי טכניקה.

5% ההנחה לנרשמים לתאריך 10/9

Baby Steps

מסגרות חד-שבועיות לגיל הרך לטעימה ראשונית מעולם המחול והתנועה.

Baby Steps 1

Baby Steps 1

גילאים: 3-4

יום פעילות: שלישי

שעות פעילות: 16:45-17:30

להרשמה

Baby Steps 2

Baby Steps 2

גילאים: 5-6

יום פעילות: שלישי

שעות פעילות: 17:30-18:15

להרשמה

Basic Steps

מסגרות דו-שבועיות לגילאי יסודי לטעימה ראשונית מעולם המחול והתנועה.

Basic Steps 1

Basic Steps 1

גילאים: כיתה א'

יום פעילות: שני וחמישי

שעות פעילות: 17:30-18:15

להרשמה

Basic Steps 2

Basic Steps 2

גילאים: כיתה ב'

יום פעילות: שני וחמישי

שעות פעילות: 16:30-17:30

להרשמה

Basic Steps 3

Basic Steps 3

גילאים: כיתות ג'

יום פעילות: שני וחמישי

שעות פעילות: 18:15-19:15

להרשמה

Basic Steps 4

Basic Steps 4

גילאים: כיתות ד'

יום פעילות: שני וחמישי

שעות פעילות: 15:30-16:30

להרשמה

Pro Steps - הלהקות הייצוגיות

הלהקות הייצוגיות בתחומי המודרני והקלאסי. מסגרת מקצועית דו-שבועיות להתנסות בעולם המחול המקצועי וברפרטואר עשיר בקבוצות על פי גיל.

Kids Ensemble

Kids Ensemble

גילאים: כיתות ה'

ימי פעילות: שני וחמישי

בלט קלאסי: 15:30-16:30

מחול מודרני ורפרטואר: 16:30-17:30

ניתן להרחיב עם מסלול ה-Light Steps (ראשון ורביעי)

להרשמה

Young Ensemble

Young Ensemble

גילאים: כיתות ו'

ימי פעילות: שני וחמישי

בלט קלאסי: 16:30-17:30

מחול מודרני ורפרטואר: 17:30-18:30

ניתן להרחיב עם מסלול ה-Light Steps (ראשון ורביעי)

להרשמה

Junior Ensemble

Junior Ensemble

גילאים: חט"ב (ז'-ט')

ימי פעילות: שני וחמישי

בלט קלאסי: 17:30-19:00

מחול מודרני ורפרטואר: 19:00-20:30

ניתן להרחיב עם מסלול ה-Light Steps (ראשון ורביעי)

להרשמה

Senior Ensemble

Senior Ensemble

גילאים: תיכון (י'-יב')

ימי פעילות: שני וחמישי

בלט קלאסי: 19:00-20:30

מחול מודרני ורפרטואר: 20:30-22:00

ניתן להרחיב עם מסלול ה-Light Steps (ראשון ורביעי)

להרשמה

Light Steps - Jazz

מסלול חוגים רב-גילאי לבחירה לפי גיל ולפי סגנון מחול.

Basic Jazz

Basic Jazz

ימי פעילות: ראשון ורביעי

Jazz 1 (כיתות א'-ב'): 16:15-17:15

להרשמה

Kids Jazz

Kids Jazz

ימי פעילות: ראשון ורביעי

Jazz 1 (כיתות ג'-ד'): 17:15-18:15

להרשמה

Young Jazz

Young Jazz

ימי פעילות: ראשון ורביעי

Jazz 2 (כיתות ה'-ו'): 18:15-19:15

להרשמה

Junior Jazz

Junior Jazz

ימי פעילות: כיתות ז'-ט'

Jazz 4 ראשון 17:30-19:00
Jazz 4 רביעי 17:30-18:45
להרשמה

Senior Jazz

Senior Jazz

ימי פעילות: כיתות י'-יב'

Jazz 4 ראשון 19:00-20:30
Jazz 4 רביעי 18:45-20:00
להרשמה

Light Steps - Hip-Hop - BreakDance

מסלול חוגים רב-גילאי לבחירה לפי גיל ולפי סגנון מחול.

Kids Hip-Hop

Kids Hip-Hop

ימי פעילות: ראשון ושלישי
HH 1 (כיתות ג'-ד'): 18:15-19:15
להרשמה

Young Hip-Hop

Young Hip-Hop

ימי פעילות: ראשון ושלישי
HH 2 (כיתות ה'-ו'): 17:15-18:15
להרשמה

Junior Hip-Hop

Junior Hip-Hop

ימי פעילות: ראשון ושלישי
HH 3 (כיתות ז'-ט'): 19:15-20:30
להרשמה

Senior Hip-Hop

Senior Hip-Hop

ימי פעילות: ראשון ושלישי
HH 4 (כיתות י'-יב'): 20:30-21:45
להרשמה

BreakDance

BreakDance

ימי פעילות: ראשון ושלישי
FreshB (כיתות ב' – ה'): 15:30-16:30
להרשמה

Mature Steps

בלט לנשים

בלט לנשים

ימי פעילות:

יום שני

שעות: 20:30-22:00

להרשמה

אימון ברזילאי

אימון ברזילאי

ימי פעילות: שלישי

אימון ברזילאי 1:  20:00-21:00 (נשים גילאי 18-45)
אימון ברזילאי 2: 21:00-22:30 (נשים גילאי +45)

להרשמה

נגישות